Delta Centrum

 

Satelitní technika

Výhody sateliní techniky?

 

Hlavní výhoda a také přínos satelitního příjmu spočívá v tom, že je dostupný prakticky kdekoliv. Neexistují zde místní omezení, daná slabým pokrytím signálem, jak tomu často bývá u klasického pozemního TV vysílání.

 

Signál ze satelitu Vám dává možnost sledování obrovského množství programů téměř ve všech světových jazycích nezávisle na tom, nacházíte-li se doma, v kanceláři, na chatě v horách, v autě na cestách, nebo na moři.

 

Zajistíme ve Vašem domě či dalším objektu příjem televizního a rozhlasového signálu na „klíč“, tedy od proměření signálu, přes vytvoření projektu až po dodávku zařízení. A to pro pozemní nebo satelitní příjem v analogovém nebo digitálním formátu.

 

Problematika příjmu satelitního signálu má tři základní roviny. První je instalace a seřízení parabolické antény pro příjem signálu z družice. Druhou je nastavení satelitního přijímače pro příjem vybraných TV programů. Třetí je případné dekódování signálu placených programů pomocí předplacené dekódovací karty. Každá z výše uvedených fází s sebou přináší různé otázky a problémy. Pokud máte nějaké pochybnosti, neváhejte a obraťte se na naše klientské centrum.

 

!!!   Je potřeba se rozhodnout, čemu dát přednost   !!!

 

Vysoká poptávka po komponentech satelitní techniky je zapříčiněna především digitalizací pozemního televizního vysílání. Dnes už na více místech České republiky lze České televizní programy chytit pouze pomocí DVB-T Set-top-boxu či satelitů. Vzhledem k této skutečnosti se množství televizních fanoušků rozhodlo, že dá před DVT-T set top boxem přednost satelitnímu kompletu, kteří divákovi přináší mnohem širší škálu televizních programů.

 

Pokud jste o koupit satelitního kompletu rozhodnuti, či se musíte v rodině poradit zda dát přednost levnějšímu klasickému satelitu či si připlatit za satelitní komplet s kartou, nezbývá je rozmyslet kam umístit parabolu pro příjem signálu.

 

Jsme specialisté v oboru satelitní techniky a příjmu DVB –T. Samozřejmostí je poskytnutí následné technické podpory. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi bez ohledu na velikost zakázky. Naše služby využívají, jak jednotliví zákazníci, tak i velké organizace.

 

Materiál, se kterým pracujeme, odebíráme od renomovaných firem, kde je nejvyšší možná záruka kvality. K realizaci zakázek máme veškeré potřebné technické vybavení, včetně měřící techniky a několikaletou praxí v oboru.

 

Satelitní přijímač dekóduje signál, který je přijat parabolickou anténou a konvertovaný LNB na nižší frekvenci. Satelitní přijímače se rozdělují primárně na analogové a digitální. Výstupem satelitního přijímače je videosignál, tedy například NTSC, nebo PAL, který je veden k televizi (pomocí SCART, S-Videa, nebo HDMI). Digitální satelitní přijímač dekóduje signál DVB-S (MPEG-2) nebo DVB-S2 (High-definition video MPEG-4).

Zkušební logoUPC Česká republika

DELTA CENTRUM POBOČKY

DELTA CENTRUM
Doubravská 1615
Teplice
Tel: 474 540 225
E-mail: info@deltacentrum.cz
Zákaznická linka: 731 449 343

© DELTA CENTRUM 2009

Design: TM Design Vytvoření webu: Clickmedia Redakční systém Clips