Delta Centrum

 

Komunikační systémy

komunikace

 

Společným znakem pro všechny komunikační systémy je nabídnout vysoký komfort a ušetřit náklady na přenos informací hledáním alternativních komunikačních kanálů.

 

Uspokojíme široké spektrum vašich potřeb v IT. Provádíme dodávky a montáže formou na klíč v odpovídající kvalitě za velmi přijatelné ceny. V oblasti komunikačních systémů nabízí naše společnost kompletní řešení od klasické telefonie, až po řešení využívající moderních technologií s využitím veřejných i privátních sítí pro přenos dat a hlasu.

 

Naše společnost Vám nabízí produkty osvědčených světových výrobců komunikačních technologií.

 

Předmětem našich dodávek a instalací jsou analogové, ale především digitální pobočkové telefonní ústředny. Dále dodáváme veškerá koncová telekomunikační zařízení - faxy, modemy, záznamníky, telefonní přístroje, bezdrátové telefonní přístroje. Součástí komplexních služeb je i provedení veškerých souvisejících slaboproudých rozvodů a projednání podmínek připojení telefonních ústředen na veřejnou telekomunikační síť s příslušným telekomunikačním operátorem.

 

Můžete vytvořit levný systém hlasové a video komunikace a snížit účty za telefon například využitím IP networking pro připojení k dislokovaným pracovištím prostřednictvím firemní sítě. Navíc, díky zjednodušené údržbě a schopnosti rychle implementovat změny, pomáhá jediná konvergovaná síť dlouhodobě snižovat celkové náklady na váš komunikační systém.

Zkušební logoUPC Česká republika

DELTA CENTRUM POBOČKY

DELTA CENTRUM
Doubravská 1615
Teplice
Tel: 474 540 225
E-mail: info@deltacentrum.cz
Zákaznická linka: 731 449 343

© DELTA CENTRUM 2009

Design: TM Design Vytvoření webu: Clickmedia Redakční systém Clips