Delta Centrum

 

Kamerový systém

Co jsou kamerové systémy?

Kamerové systémy jsou již několik let běžnou součástí našeho života a povinným doplňkem zabezpečení. Systémy průmyslové televize se staly nezbytnou součástí bezpečnostních a kontrolních systémů nejrůznějších objektů.

Jsme připraveni

Vám dodat a samozřejmě také nainstalovat kamerové systémy dle požadavku na úroveň zabezpečení a monitorování daného prostoru. Máme dlouholeté zkušenosti v instalaci jak sledovacích kamer, tak i zabezpečování objektu alarmem napojeným například dle Vašich požadavků na centrální pult Policie ČR nebo bezpečnostních agentur.

Víme dobře, že spokojenosti zákazníka lze dosáhnout především výrobky na špičkové technické úrovni a s nimi souvisejícími službami za velmi dobré ceny. Plně si toto uvědomujeme a také se tím řídíme v přístupu k našim zákazníkům.

Nabízíme široký sortiment pro kamerové systémy. Pokud potřebujete vytvořit konkrétní nabídku na kamerový systém, obraťte se na naše obchodní oddělení.

Naše služba pro Vás obsahuje komplexní dodávku počínaje konzultací, odborným bezpečnostním posouzením objektu, a

utorizovaným projektem, profesionální instalací včetně naprogramování dle individuálních požadavků zákazníka, zkušebním provozem a zaškolením obsluhy.

!!! zabezpečte své prostory profesionálně !!!
!!! sledujte, co se u vás ve firmě děje, i když tam nejste !!!

 

V případě, že máte zájem svůj objekt nějakým způsobem zabezpečit a nebo zajistit jeho nepřetržité sledování zaznamenávané na média třeba pro další shlédnutí, je nutné si předem specifikovat své požadavky. A to lze například podle následujících parametrů:
Je třeba se rozhodnout, který systém Vám bude více vyhovovat:
drátový systém (vhodné pro rekonstrukce, novostavby, skladové prostory apod., splňují vyšší nároky na stupeň zabezpečení, je zde vyšší výběr technických komponent)
bezdrátový systém (vhodné do dokončených interiérů, památek, nebo pro dočasné aplikace, výhodou je minimalizace zásahů do interiérů, rychlejší a čistější instalace)
vzájemná kombinace obou technologií
Je také dobré předem vědět přibližný rozsah systému:
malý zabezpečovací systém (byt, kancelář, garáž, sklep, chata, přístavek apod.)
střední zabezpečovací systém (větší byt, komplex kanceláří, rodinný dům, prodejna, firma apod.)
velký zabezpečovací systém (obytná residence, rodinná vila či usedlost, polyfunkční domy a stavby, firemní objekty, obchodní domy a centra, úřady a ústavy atd.)
elektronický zabezpečovací systém v kombinaci s dalšími systémy (požární senzory, docházkové nebo přístupové systémy, uzavřený kamerový okruh, PC nebo IT sítě apod.)
 V neposlední řadě je nutné si říci, co od zabezpečovacího systému očekáváte:
ovladatelnost pouze lokálně klávesnicí, klíčovým spínačem či automatické zastřežení v závislosti na čase či nečinnosti ve střeženém objektu apod.
dálkové ovládání prostřednictvím bezdrátových ovladačů, pagerů, GSM telefonu apod.
ovládání a registrace vstupu prostřednictvím bezkontaktních chipů a karet
dálkové ovládání a kontrolní přístup do systému pomocí internetu nebo LAN sítě
detekce narušení chráněného prostoru s lokální akustickou a vizuální signalizací
detekce narušení, lokální signalizace a odeslání informace na telefony oprávněných osob prostřednictvím telekomunikačních sítí či GSM
detekce narušení, lokální signalizace s odesláním informace na telefony a současně na PCO (pult centrální ochrany)
monitoring poplachů a manipulací a použití osobních kódů pro ovládání EZS, jejich zápis a ukládání k případné zpětné kontrole
monitoring pohybu osob ve střeženém prostoru, detekce neoprávněného vstupu, video záznam dění ve střeženém objektu
nebo jakékoli kombinace vyhlášení poplachu a odesílání poplašných zpráv
Nedejte šanci zlodějům! My Vám v tom pomůžeme.
Vyšší nároky na ochranu majetku s sebou přináší v dnešní době růst majetkové trestné činnosti. Systémy elektronického zabezpečení, včetně kamerových zařízení slouží k tomu, aby vždy spolehlivě a včas odhalili pachatele a rychle předali zprávu o narušení střeženého prostoru. Komunikace pak probíhá velmi rychle, a to například pomocí telefonní linky, bezdrátově nebo prostřednictvím SMS služby, s pultem centrální ochrany hlídací agentury nebo dle zadání přímo na Váš osobní mobilní telefon, který máte neustále u sebe.
Kamerové systémy jsou dnes již běžnou součástí prevence kriminality ve městech a obcích. Prokazatelně totiž napomáhají ke zvyšování bezpečnosti občanů, k ochraně jejich majetku a zdraví.  
Kamerový systém je podle dosavadních zkušeností schopen výrazným způsobem snížit trestnou činnost v monitorovaných oblastech a současně zvýšit její objasněnost. V monitorovaných objektech se výrazně snižují možnosti případů kapesních krádeží, přepadení, krádeží aut, vloupání do objektů, vandalismu a dalšího nežádoucího jednání.

 

Zkušební logoUPC Česká republika

DELTA CENTRUM POBOČKY

DELTA CENTRUM
Doubravská 1615
Teplice
Tel: 474 540 225
E-mail: info@deltacentrum.cz
Zákaznická linka: 731 449 343

© DELTA CENTRUM 2009

Design: TM Design Vytvoření webu: Clickmedia Redakční systém Clips